Bányavezető - Somogyi Erika

Bányavezető

Bányavezető

Hely: Abda

Jelentkezési határidő: 2019-09-09

Bányászattal és kitermeléssel foglalkozó cég keres BÁNYAVEZETŐT.

Főbb feladatok, munkák:

  • A munkahelyre előírt fejtési, kitermelési feladatok ellátásának és technológiai előírások betartásának ellenőrzése és irányítása
  • A kitermelés előfeltételeinek, a gépek üzemeltetéséhez, valamint a kitermeléshez, előkészítéshez, feldolgozáshoz, szállításhoz, osztályozáshoz szükséges eszközök üzemképes állapotának ellenőrzése
  • A termelési egységben dolgozók tevékenységének felügyelete, munkabeosztásuk elkészítése, a munka minőségének folyamatos ellenőrzése
  • Biztonsági előírások betartása, illetve betartatása
  • Nyilvántartások vezetése, adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (bányaműszak-vezető, bányászati technikus, munka-és termelésszervező, bányamérnök, főaknász)
  • Önálló munkavégzés, pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előny: legalább két éves szakmai tapasztalat.

A munkavégzés helye: Abda.

Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást.

Jelentkezés feltétele: Önéletrajz megküldése ITT, az alábbi űrlap kitöltésével és elküldésével, vagy emailben a hrigazgato@gmail. com címen.

Az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet az állásajánlatra:

Töltse fel önéletrajzát (max. 2MB lehet, pdf vagy jpg formátumban):