Festő

Festő

Festő

Hely: Keszthely-Gyenesdiás

Jelentkezési határidő: 2021-05-15

Szórástechnikában jártas festő munkatársat keresek keszthelyi munkavégzéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • alapmunkák elvégzése különböző anyagú és minőségű felületeken a meghatározott technológia alapján (felület tisztítása, durva javítás, alapozás, tapadóhíd felvitele, felületkiegyenlítés a rétegek között, csiszolás, portalanítás);
  • az utómunkák elvégzése (hibajavítás, a felületvédelem megszüntetése, a munkaterület takarítása, a munkaeszközök karbantartása)
  • festékszóróval, kefével, hengerrel alapozó, festék, és hasonló anyagok felvitele gépek, berendezések felületeire, szerelvényeire

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • szórástechnikában való jártasság
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • festő szakmunkás végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • havi alapbér
  • bejárási támogatás
  • egy műszakos munkarend

Jelentkezés: önéletrajz megküldése az alábbi űrlap kitöltésével és elküldésével, vagy a grafoera@gmail.com email címre, vagy munkaidőben a 0620-2500-594-es telefonszámon.

Az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet az állásajánlatra:

Töltse fel önéletrajzát (max. 2MB lehet, pdf vagy jpg formátumban):