Fuvarszervező - Somogyi Erika

Fuvarszervező

Hely: Pápa

Jelentkezési határidő: 2019-09-09

Szállítmányozással foglalkozó cég keres FUVARSZERVEZŐT.

Főbb feladatok, munkák:

  • Fuvarok szervezésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, gépkocsivezetőkkel
  • Nyilvántartások vezetése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • Az igazgató tevékenységének támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat
  • Aktív német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó, szervezői készség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Legalább két éves szakmai tapasztalat
  • Nemzetközi fuvarozási ismeretek

A munkavégzés helye: Pápa.

Szükséges nyelvtudás: Német.

Jelentkezés feltétele: Önéletrajz megküldése ITT, az alábbi űrlap kitöltésével és elküldésével, vagy emailben a hrigazgato@gmail.com címen.

Az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet az állásajánlatra:

Töltse fel önéletrajzát (max. 2MB lehet, pdf vagy jpg formátumban):