Gépszerelő

Gépszerelő

Gépszerelő

Hely: Keszthely-Gyenesdiás

Jelentkezési határidő: 2021-05-15

Gépszerelő munkakörbe munkatársat keresek keszthelyi munkavégzéssel.

Főbb feladatok, munkák:

  • alkatrészek végszerelése mechanikai beállítással, összeállítási rajzok alapján;
  • kézi megmunkálások, illesztések végzése az előírt tűréshatárokon belül;
  • új és módosított mechanikai berendezések, alkatrészek, meghajtórendszerek összeállítása és helyszíni szerelése;
  • karbantartási feladatok végzése;
  • részvétel a minőségi reklamációk elemzőmunkájának visszacsatolásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • releváns fémipari végzettség
  • műszaki rajzolvasás ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • havi alapbér
  • bejárási támogatás
  • egy műszakos munkarend

Jelentkezés: önéletrajz megküldése az alábbi űrlap kitöltésével és elküldésével, vagy a grafoera@gmail.com email címre, vagy munkaidőben a 0620-2500-594 telefonon.

Az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet az állásajánlatra:

Töltse fel önéletrajzát (max. 2MB lehet, pdf vagy jpg formátumban):