Műhelyvezető - Somogyi Erika

Műhelyvezető

Hely: Pápa

Jelentkezési határidő: 2019-09-09

Gépjármű javítással foglalkozó cég keres MŰHELYVEZETŐT.

Főbb feladatok, munkák:

  • Anyagbeszerzés
  • Megbízókkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Műszaki, adminisztratív feladatok ellátása
  • Leltárkészítés, nyilvántartások kezelése
  • A raktározási folyamathoz tartozó feladatok ellátása, a tevékenység során felmerülő anyagmozgatás végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Szakmai elhivatottság, lojalitás
  • Önálló munkavégzés
  • Alkalmazkodás és terhelhetőség

Előny:

  • Érettségi
  • Autószerelő vagy mezőgazdasági gépszerelő végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office alapos ismerete

A munkavégzés helye: Pápa.

Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást.

Jelentkezés feltétele: Önéletrajz megküldése ITT, az alábbi űrlap kitöltésével és elküldésével, vagy emailben a hrigazgato@gmail.com címen.

Az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet az állásajánlatra:

Töltse fel önéletrajzát (max. 2MB lehet, pdf vagy jpg formátumban):