Cukrász - Somogyi Erika

Cukrász

Cukrász

Hely: Balatonfüred, Bergmann Cukrászda

Jelentkezési határidő: 2024-10-31

Több évtizede működő cukrászdába keresek CUKRÁSZ munkakörbe kollégát éves munkára.

Főbb feladatok:

  • cukrászati termékek, sütemények és torták készítése
  • a cukrászüzem rendjének és higiéniájának fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • precizitás és önállóság
  • igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • éves állás, bejelentett munkaviszony
  • útiköltség térítés
  • bérezés megegyezés szerint
  • jól felszerelt, modern cukrászműhely
  • a munkarend a cukrászda nyitva tartásához igazodik

Szállást nem tudunk biztosítani.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

A munkavégzés helye: 8230 Balatonfüred, Petőfi Sándor u. 64.

Az állás betölthető: azonnal.

Jelentkezéshez az alábbi űrlapot töltse ki és küldje el, kérem. Bővebb információ munkaidőben a 0620-2500-594-es telefonszámon vagy a grafoera@gmail.com címen kérhető.

Az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet az állásajánlatra:

    Töltse fel önéletrajzát (max. 2MB lehet, pdf vagy jpg formátumban):