Cukrászdai eladó - Somogyi Erika

Cukrászdai eladó

Hely: Balatonfüred

Jelentkezési határidő: 2024-04-30

Több évtizede működő cukrászdába keresek CUKRÁSZDAI ELADÓ munkakörbe kollégákat éves vagy szezonális, illetve hétvégi beugrós munkára, valamint diákokat nyári időszakra.

Főbb feladatok:

  • a vendégek kiszolgálása
  • rendelések felvétele és elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • jó kommunikációs készség
  • vendégközpontúság
  • rugalmasság, együttműködés, segítőkészség
  • felelősségteljes magatartás
  • önálló és pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség
  • angol és/vagy német nyelvtudás
  • Balatonfüred és környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony
  • útiköltség térítés
  • bérezés megegyezés szerint
  • segítőkész csapat
  • modern munkakörnyezet
  • a munkarend a cukrászda nyitvatartásához igazodik (9:30 – 18:00)

A munkavégzés helye: Bergmann Cukrászda, Balatonfüred (Petőfi Sándor u. 64.)

Jelentkezéshez az alábbi űrlapot töltsd ki és küldd el, kérlek. Bővebb információ munkaidőben a 0620-2500-594-es telefonszámon vagy a grafoera@gmail.com címen kérhető.

Az alábbi űrlap kitöltésével jelentkezhet az állásajánlatra:

    Töltse fel önéletrajzát (max. 2MB lehet, pdf vagy jpg formátumban):